ul. Katowicka 19D, 43-600 Jaworzno

Dokumenty

home » Dokumenty

 Wypowiedzenia:

 
z końcem okresu obowiązywania umowy ubezpieczenia (art. 28) ?

Można złożyć u nas w biurze lub przesłać na adres: sekretariat@expectfinance.pl na minimum jeden dzień przed końcem okresu ubezpieczenia.
Pobierz dokument
 
nabywcy pojazdu ( art.31) ?

Można złożyć u nas w biurze lub przesłać na adres: sekretariat@expectfinance.pl wraz z dokumentem zakupu (umową lub fakturą).
Pobierz dokument
 
podwójnego ubezpieczenia (art. 28a) ?

Można złożyć u nas w biurze lub przesłać na adres: sekretariat@expectfinance.pl, kiedy została zrobiona polisa i chcemy wypowiedzieć automatyczne wznowienie.
Pobierz dokument
 
OC rolników i budynków rolniczych ?

Można złożyć u nas w biurze lub przesłać na adres: sekretariat@expectfinance.pl na minimum jeden dzień przed końcem okresy ubezpieczenia.
Pobierz dokument


Wnioski o zwrot składki:

Wnioski o zwrot składki:

Jeśli pojazd został sprzedany to zbywcy pojazdu należy się zwrot składki za nie wykorzystany okres ubezpieczenia za ryzyka dobrowolne czyli: AC, NNW, AUTO SZYBY, ASSISTANCE. Za ryzyko obowiązkowe OC zwrot składki będzie należny tylko w przypadku jeśli nabywca pojazdu złoży wypowiedzenie z art. 31 do obowiązującej umowy ubezpieczenia

PZU WARTA HESTIA UNIQA AXA GENERALI
 


Umowa sprzedaży

Umowa sprzedaży

 Skontaktuj się z nami!

i dowiedz się więcej

Kontakt
wszelkie prawa zastrzeżone 2019 | polityka prywatnosci
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności