ul. Katowicka 19D, 43-600 Jaworzno

Przydatne druki i dokumenty do pobrania

Wypowiedzenia

 • z końcem okresu obowiązywania umowy ubezpieczenia (art. 28)
  Można złożyć u nas w biurze lub przesłać na adres: sekretariat@expectfinance.pl na minimum jeden dzień przed końcem okresu ubezpieczenia. Pobierz dokument (pdf)
 • nabywcy pojazdu ( art.31)
  Można złożyć u nas w biurze lub przesłać na adres: sekretariat@expectfinance.pl wraz z dokumentem zakupu (umową lub fakturą). Pobierz dokument (pdf)
 • podwójnego ubezpieczenia (art. 28a)
  Można złożyć u nas w biurze lub przesłać na adres: sekretariat@expectfinance.pl, kiedy została zrobiona polisa i chcemy wypowiedzieć automatyczne wznowienie. Pobierz dokument (pdf)
 • OC rolników i budynków rolniczych
  Można złożyć u nas w biurze lub przesłać na adres: sekretariat@expectfinance.pl na minimum jeden dzień przed końcem okresy ubezpieczenia. Pobierz dokument (pdf)

Wnioski o zwrot składki

 • z końcem okresu obowiązywania umowy ubezpieczenia (art. 28)
  Jeśli pojazd został sprzedany to zbywcy pojazdu należy się zwrot składki za nie wykorzystany okres ubezpieczenia za ryzyka dobrowolne czyli: AC, NNW, AUTO SZYBY, ASSISTANCE. Za ryzyko obowiązkowe OC zwrot składki będzie należny tylko w przypadku jeśli nabywca pojazdu złoży wypowiedzenie z art. 31 do obowiązującej umowy ubezpieczenia

Umowy sprzedaży

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego on-line, lub skorzystaj z innych metod dostępnych w sekcji Kontakt. Bezwłocznie odpowiemy.

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się
Polityka cookie