ul. Katowicka 19D, 43-600 Jaworzno

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy Multiagencją, która zajmuje się ubezpieczeniami od 11 lat. Mamy doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych oraz klientów indywidualnych.

Do swojej pracy podchodzimy profesjonalnie i ze starannością, każdego klienta traktujemy indywidualnie, a naszym celem jest, aby każdy był zadowolony z naszej obsługi. Zawsze proponujemy ubezpieczenie zgodne z potrzebami naszych klientów. Przestrzegamy procedur i działamy zgodnie z zasadami. Mamy grono zadowolonych kontrahentów na terenie całej Polski.

Nasza działalność obejmuje: ubezpieczenia komunikacyjne flotowe, OCP w ruchu krajowym i zagranicznym, OC do licencji, ubezpieczenia majątku firmy, ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe dla klientów indywidualnych.

Dodatkowo zapewniamy

  • kontrolę nad okresami ubezpieczeń,
  • pozyskanie zgód na ubezpieczenia zewnętrzne w leasingach,
  • pomoc specjalistów w zagadnieniach merytorycznych oferowanych produktów,
  • przyjmowanie i rejestracja w Towarzystwach Ubezpieczeniowych: wypowiedzeń, faktur, umów sprzedaży, decyzji o czasowym wyrejestrowaniu pojazdu, decyzji o złomowaniu pojazdu, wniosków o zwrot składki,
  • dostarczanie polis do klienta,
  • składanie wniosków do Towarzystw Ubezpieczeniowych w celu uzyskania wyjaśnień dotyczących otrzymanej korespondencji na zlecenie naszych klientów,
  • sprawdzenie ważności ubezpieczenia przy zakupie nowego pojazdu w zakresie Towarzystw Ubezpieczeniowych, które obsługujemy.
ubezpieczenia flotowe
expect finance
expect finance
expect finance

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego on-line, lub skorzystaj z innych metod dostępnych w sekcji Kontakt. Bezwłocznie odpowiemy.

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się
Polityka cookie